1 marca 2012

Necron Battleforce

Od kiedy tylko zobaczyłem nowe wzory Necronów z Warhammera 40k zaraz zacząłem się zastanawiać – kiedy wydadzą Battleforce? Na szczęście Games Workshop nie czekał z tym zbyt długo i przygotował niezłą gratkę dla miłośników futurystycznych nieumarłych i zarazem dobry zestaw startowy do zbudowania nowej armii (lub zasilenia już istniejącej).  

Jak wszystkie nowości Necron Battleforce nie należy jeszcze do najtańszych, ale i tak jest bardziej opłacalny od samodzielnego kupowania wchodzących w jego skład jednostek. 

Nie ma co się zbyt wiele rozpisywać, w jego skład wchodzą: 20 x Necron Warriors, 5 x Immortals, 5 x Canoptek Scarabs oraz jedna Ghost Ark. Jak to często bywa istnieją możliwości modyfikacji i tak Immrotals z gaussami można przezbroić w tesle lub całkowicie zmienić w Deathmarki uzbrojone w synaptic disintegrators. Jedyny z pojazdów, Gost Ark może być również złożona, jako lepiej uzbrojona Doomsday Ark.

Wykonanie jest na standardowym poziomie GW. Mnie osobiście zawsze irytowało, że pudełka są takie miękkie, powinny być znacznie bardziej solidne. Razem z figurkami dostajemy dokładne instrukcje ich złożenia, we wszystkich wymienionych wariantach. Poza tym w Necron Battleforce znajdują się też dwie kalkomanie. Chciałoby się więcej, niestety to tylko tyle. W takim zestawie zawsze brakuje mi jakiegoś większego bohatera. Obecna cena oscyluje w okolicy 300 złotych – osobiście czekam na odświeżenie armii Eldarów.

Eldar battleforce można najtaniej kupić w sklepie Vanaheim w Krakowie.

Poniżej możecie zobaczyć jeszcze kilka zdjęć. 
Autor: Marcin

1 komentarze:

Nowe blaszaki są fajne. Mają znacznie lepsze wzory niż poprzednie. DO malowania i kolekcjonowania spoko, tylko w graniu trochę nudna armia.

Prześlij komentarz