30 października 2012

Ogłoszenia parafialne


Dzisiaj kilka informacji na temat rozwoju serwisu Sthenno oraz najbliższych planowanych publikacji. Jesteśmy dumni mogąc poinformować o zawiązanej niedawno współpracy z firmą  Basicks, zajmującej się produkcją oraz sprzedażą akcesoriów do gier bitewnych. Tym samym Basicks dołączył do grona naszych szacownych współpracowników, wśród których znajdują się Rebel, Scibor Monstrous Miniatures, wydawnictwo Portal oraz krakowski sklep Vanaheim


Ostatnio dało się zauważyć mniejszą ilość recenzji, związane to jest z natłokiem obowiązków i pracy wśród wszystkich osób związanych z serwisem Sthenno. Pomimo tego staramy się jednak nie zapominać o czytelnikach i w miarę regularnie zamieszczać nowe artykuły. W najbliższym czasie postaramy się, aby tekstów było więcej. 

Z planowanych recenzji warto wymienić wpisy, które dotyczyć będą Gears of War – Gry planszowej, Torchlight II, Kolejki, wydanej prez Rebel planszówki Seasons oraz produktów Scibor Monstrous Miniatures i Basicks. Zastanawiamy się jeszcze co z Halloween, myśleliśmy nad opublikowaniem jednego ze moich artykułów naukowych, dotyczącego nawiedzonych domów w twórczości Lovecrafta. 

Od niedawna pojawiają się w Sthenno artykuły dwujęzyczne, lub wyłącznie w języku angielskim. Związane jest to z chęcią dotarcia do szerszego grona odbiorców, mamy nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza. Tych, którzy nie wiedzą, chcielibyśmy również poinformować o tym, że działa już zarówno Facebookowy profil Sthenno, jaki Tweeter. Na razie nie dzieje się tam zbyt wiele, ale mamy nadzieję, że z czasem się to zmieni. 

W związku ze współpracą ze Scibor Monstrous Miniatures, Basicks oraz Vanaheim zaczęły ukazywać się recenzje dotyczące produktów związanych z grami bitewnymi. Niestety wśród redaktorów nie ma osób aktywnie działających w tym środowisku. Właśnie dlatego mamy nadzieję, że dzięki uprzejmości krakowskiego sklepu Vanaheim oraz współpracujących z nim kubów, zaczniemy publikować relacje z imprez i turniejów.

Pracujemy również nad konkursem z nagrodami, związanym z profilem serwisu Sthenno na Fecebooku. Wciąż jeszcze nie mamy ostatecznie uzgodnionych zasad i puli nagród, ale mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli podać więcej informacji na ten temat. 

Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim odwiedzającym i wspierającym Sthenno. Jednocześnie zapraszamy do współpracy osoby chcące udostępnić innym swoją twórczość za pomocą naszej strony. Chcielibyśmy żeby serwis rozwijał się i pojawiały się w nim nowe, ciekawe treści, dlatego też ciągle szukamy ochotników do naszego redakcyjnego grona. 

 Łączymy wyrazy szacunku 

 Redakcja serwisu Sthenno

1 komentarze:

You really make it seem really easy together with
your presentation however I to find this topic to be really something that I believe I would never understand.
It kind of feels too complicated and extremely huge for me.
I'm taking a look forward on your subsequent post, I'll try
to get the cling of it!

Have a look at my blog :: global ims media marketing
my site :: global ims media marketing

Prześlij komentarz